BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kas ietekmē logu mazgāšanas cenas?

Viens no pirmajiem jautājumiem, kas interesē daudzus mūsu klientus – cik maksā logu mazgāšana? Mūsu mājas lapā varat redzēt, ka profesionāla logu mazgāšana Rīgā un citos Latvijas reģionos maksā, sākot no 0,90 eiro/m2. Logu mazgāšana cenas atkarīgas no vairākiem faktoriem, taču galvenokārt tas ir darbu apjoms un sarežģītība. Tāpat izmaksas var ietekmēt arī logu netīrības pakāpe, piemēram, ja tikko pabeigts remonts vai mazgāšana nav veikta ļoti ilgu laiku.

Kāda ir piemērotākā sezona un laikapstākļi lieliskam logu mazgāšanas rezultātam?

Lai jūsu mājokļa, ofisa vai citu telpu logu mazgāšana radītu spīdošu rezultātu, kas saglabājas vēl ilgi, svarīgi šim uzdevumam izvēlēties īsto sezonu un laikapstākļus. Arī jums pašiem noteikti ir nācies piedzīvot, ka pēc rūpīgas un laikietilpīgas logu tīrīšanas efekts nav tik izcils, kā plānojāt? Profesionāli šī pakalpojuma sniedzēji zina visus svarīgos “knifus”, kas ļauj nodrošināt lielisku rezultātu katru reizi.

Logu tīrīšana parasti jāveic divas līdz trīs reizes gadā, izņemot gadījumus, kad apkārtnes piesārņojums liek to darīt biežāk.

Ideāls laiks logu mazgāšanai ir pēc pavasara lietus, kas noskalojis ziemas putekļus, kā arī pēc ziedoņa un putekšņu laika. Ne mazāk svarīgs ir arī dienas laiks. Pirmkārt, logu mazgāšanu veic dienas laikā. Labāk, ja stiklā nespīd saules stari, jo tad vieglāk var saskatīt netīrumus un ūdens pēdas.

Vai logu mazgāšana ar teleskopisko kātu ir ekonomisks un drošs risinājums?

Lai viegli un ērti piekļūtu ēku augstākajiem stāviem un jumtiem, profesionāli logu mazgāšanas pakalpojumi tiek veikti, izmantojot mūsdienīgas birstes ar īpašu mazgāšanas sistēmu, kā arī teleskopiskos kātus. Šādas sistēmas un teleskopiskie kāti logu mazgāšanai ietver vairākas priekšrocības:

  • Ērti pielāgot klienta vajadzībām – birstes logu mazgāšanai ar teleskopisko jeb izvelkamo kātu ļauj viegli regulēt mazgāšanas augstumu, tāpēc logu tīrīšanas pakalpojumi var tikt sniegti bez pacēlāja izmantošanas;
  • Ātrums un drošība – teleskopiskie kāti logu mazgāšanai ir parocīgi, tāpēc, apvienojot profesionālu aprīkojumu un pieredzējušus meistarus, jūs iegūsiet kvalitatīvu rezultātu;
  • Pastāvīga ūdens piegāde – pateicoties teleskopiskajā kātā iestrādātajai ūdens pievades sistēmai, meistars var vieglāk, ātrāk un rūpīgāk nomazgāt dažādu izmēru logus;
  • Dabai un cilvēkam nekaitīgu tīrīšanas līdzekļu izmantošana – lai efektīvi noņemtu dažādus traipus no logiem, mūsu meistariem ikdienas darbā noder dažādi logu tīrīšanas līdzekļi. Tie visi ir sertificēti un pārbaudīti, kā arī nerada kaitējumu videi vai cilvēkiem.

Vai jūs veicat dažāda tipa logu mazgāšanu?

Pielāgojoties daudzveidīgajām klientu vajadzībām, neatkarīgi, vai tā būtu privātmāja, dzīvokļu māja, biroja ēka vai cits objekts, mūsu pakalpojumu klāstā ir dažādu lielumu un formu logu mazgāšana. Nospodrināsim gan jumta logus, gan arī komerciālos logus, vitrāžas, spoguļus, franču logus, kā arī citus logus. Sazinieties ar mūsu speciālistiem, un mēs palīdzēsim piemeklēt jums atbilstošu risinājumu!

Kāpēc reizēm var nepietikt ar mājās atrodamo līdzekļu izmantošanu logu mazgāšanā?

Pat tad, ja mums atrodas laiks, pašrocīga logu tīrīšana ne vienmēr ir labākais risinājums. Pirmkārt, jāņem vērā, ka šis nebūt nav vienkāršs uzdevums, it īpaši, ja jāmazgā vairāki logi dažādos stāvos. Tāpat, protams, darbu var apgrūtināt nestandarta logu forma, lielums vai izvietojums.

Šādās un citās situācijās vērts apdomāt, vai pāris reizes gadā izdevīgāk nebūtu izmantot priekšrocības, kuras sniedz profesionāls logu mazgāšanas serviss – viss tiks paveikts jūsu vietā, ietaupot pūles un laiku. Un, protams, varēsiet priecāties par mirdzoši tīriem logiem! Piemēram, ja nepieciešama logu tīrīšana Rīgā, atliek tikai ar mums sazināties, lai vienotos par piemērotāko laiku, un pavisam drīz mūsu meistari ieradīsies, lai veiktu mazgāšanu!