PAR TĪRIEM LOGIEM – AR TELESKOPISKO KĀTU

Kāpēc man vajadzētu nolīgt Profesionālu logu tīrīšanas servisu?

Regulāra un profesionāla logu mazgāšana palīdz aizsargāt tos no dažādām nogulsnēm un netīrumiem. Neregulāra logu mazgāšana var sarežģīt un sadārdzināt šo procesu, tāpēc mazgājot logus biežāk, tie vienmēr izskatīsies kā jauni un jūsu ēka būs skaistāka un sakoptāka. Logus mazgājam ar rokām līdz 2. stāvam, lai nodrošinātu pēc iespējas augstāku kvalitāti. Pēc tam izmantojam alternatīvās metodes.

Kā es varu uzturēt savus logus tīrus?

Logus no netīrumiem ļoti labi var aizsargāt no ārpuses uzliekot tiem speciālus sietus, kas ļoti netraucē gaismas stariem ienākt telpā, bet labi aizsargā logus no dažādu putekļu un netīrumu nogulsnēšanās uz logu stikla virsmas. Tas ir ļoti labs veids kā mazgājot logus samazināt izdevumus un ietaupīt laiku. Koki un krūmi veicina logu rāmju pelējuma rašanos, kā arī no tiem veidojas daudz un dažādi netīrumi un nogulsnes uz logu virsmas, tāpēc vajadzētu izvairīties celt ēkas koku un krūmu tuvumā.

Kas izraisa traipus uz logiem?

  • Ūdens pilieniem nokļustot uz netīra loga.
  • Ūdens pilieniem nokļūstot uz loga virsmas.
  • Liels gaisa piesārņojums
  • Tuvumā liela satiksmes plūsma
  • Nepareizi uzstādīta ūdens noteksistēma, kas var radīt dūmaku uz loga virsmas.
  • Bojāta loga stikla pakete – viens no biežākajiem iemesliem kāpēc logs sāk palikt dūmakains
  • Kaļķa notecējumi no ēkas fasādes, ja ir veikti nekvalitatīvi celtniecības darbi.

Cik bieži man būtu nepieciešams mazgāt logus ?

Svarīgi ir ņemt vērā ēkas atrašanās vietu un apkārtējos vidi, kas ietekmē to, cik ātri logi kļūst netīri. Mēs iesakām mazgāt logus vismaz 2 – 3 reizes gadā, kas ir optimāli, lai logi izskatītos vienmēr jauni. Daži mūsu klienti logus mazgā reizi mēnesī vai biežāk, kā arī ir klienti, kas logus mazgā tikai vienu reizi sezonā.